fbpx

Cavalli Her

20

Inspired by Just Cavalli Her by Roberto Cavalli

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 100
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Just Cavalli Her është një aromë me lule me fruta për femra. 

Notat kryesore janë kanellë, mollë, bergamot sicilian, gjethe bambuje, rrëshirë Elemi dhe Cassia;

Notat e mesme janë Kafe, Ciklamen, Jasemin dhe Lotus;

Notat bazë janë Vanilja e Madagaskarit, Amberi, Duhani, Musk dhe Kedri.

Quick Comparison

SettingsCavalli Her removeDelina removeRoses Musk removeThe Only One  removeGone Bad removeSignorina  remove
Imagecavalli her erd parfumesDELINA ERD PARFUMESroses musk erd parfumesthe only one erd parfumesgood girl gone bad erd parfumessignorina erd parfumes
SKU
Rating
Price
20
25
20
20
20
20
Stock
DescriptionInspired by Just Cavalli Her by Roberto CavalliInspired by Delina by Parfums de Marly Inspired by Roses Musk by MontaleInspired by The Only One by Dolce&GabbanaInspired by Good Girl Gone Bad of KilianInspired by Signorina by Salvatore Ferragamo
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
24
27