fbpx
2,000 L

Inspired from Boss Alive Eau de Parfum by Hugo Boss

Estimated Delivery:
Sep 28 - 05 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Alive është një aromë Aromatike Woody për femra. 

Notat kryesore janë vanilja e Madagaskarit, kumbulla, kanella, molla dhe rrush pa fara e zezë

Notat e mesme janë Jasemini Sambac dhe Trumzë

Notat bazë janë notat e drurit, dru sandali, kedri dhe pema e ullirit.

Quick Comparison

SettingsAlive removeRoses Musk removeChance Eau de Parfum removePoeme removeLibre removeExotic Blossom remove
Imageboss alive erd parfumesroses musk erd parfumespoeme erd parfumesLIBRE ERD PARFUMESexotic blossom erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from Boss Alive Eau de Parfum by Hugo BossInspired by Roses Musk by MontaleInspired by Chanel Chance Eau de ParfumInspired by Poeme by LancômeInspired by Libre by Yves Saint LaurentInspired by Exotic Blossom by Michael Kors
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0