fbpx
2,500 L

Inspired by 724 by Maison Francis Kurkdjian

Estimated Delivery:
21 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

724 është një aromë për femra dhe meshkuj. 

Notat e sipërme janë aldehidet dhe bergamoti kalabrez;

Notat e mesme janë jasemini egjiptian, bizele e ëmbël dhe portokall;

Notat bazë janë Musk i bardhë dhe dru sandali.

Quick Comparison

Settings724 removeBitter Peach removeBakhoor removeSecond Wife removeGolden Dust removeTuscan Leather remove
Image724 maison, erd parfumes parfume vajorebitter peach erd parfumesbakhoor erd parfumessecond wife erd parfumescreed of erd erd parfumestuscan leather erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by 724 by Maison Francis KurkdjianInspired by Bitter Peach of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Tuscan Leather of Tom Ford 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0