fbpx
2,500 L

Created by ERD PARFUMES 

Estimated Delivery:
21 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Bakhoor nga ERD PARFUMES është një aromë për femra dhe meshkuj. Bakhoor u lançua në vitin 2022.

Notat kryesore janë nota lulesh dhe trëndafili; nota e mesme është nota frutash; notat bazë janë dru sandali dhe misk.

Quick Comparison

SettingsBakhoor removeSecond Wife removeGolden Dust removeLes Sables Rose removeLayton PDM removeA Tonka remove
Imagebakhoor erd parfumessecond wife erd parfumescreed of erd erd parfumesles sables roseslayton erd parfumesArabians tonka erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Les Sables Roses by Louis VuittonInspired by Layton by Parfums de MarlyInspired by Arabians Tonka by Montale
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0