fbpx
2,500 L

Created by ERD PARFUMES 

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Bakhoor nga ERD PARFUMES është një aromë për femra dhe meshkuj. Bakhoor u lançua në vitin 2022.

Notat kryesore janë nota lulesh dhe trëndafili; nota e mesme është nota frutash; notat bazë janë dru sandali dhe misk.

Quick Comparison

SettingsBakhoor removeRed Tobacco removeHurricane Musk removeOmbré Leather removeLes Sables Rose removeErba Pura remove
Imagebakhoor erd parfumesred tobacco erd parfumeshurricane musk, erd parfumes, parfume vajoreombre leather erd parfumesles sables roseserba pura xerjoff erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionCreated by ERD PARFUMES Inspired by Red Tobacco by ManceraCreated by ERD PARFUMES Inspired by Ombré Leather by Tom FordInspired by Les Sables Roses by LVInspired by Erba Pura by Xerjoff
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0