fbpx
Sold
out

Layton PDM

2,000 L

Inspired by Layton by Parfums de Marly

Out of stock
Estimated Delivery:
Sep 30 - 01 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Layton është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë mollë, livando, bergamot dhe mandarin portokalli;

Notat e mesme janë Geranium, Violet dhe Jasemine;

Notat bazë janë vanilje, kardamom, dru sandali, piper, paçuli dhe druri Guaiac.

Quick Comparison

SettingsLayton PDM removeBlack Orchide removeHurricane Musk removeAmber Absolute removeGolden Dust removeLost Cherry remove
Imagelayton erd parfumeshurricane musk, erd parfumes, parfume vajoreamber absolut erd parfumescreed of erd erd parfumeslost cherry erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Layton by Parfums de MarlyInspired by Black Orchid of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Amber Absolute of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Lost Cherry of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0