fbpx

Cocaïne

2,000 L

Inspired by Cocaïne Franck Boclet

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Cocaïne është një aromë aromatike për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Karameli, Duhani, Manaferrat e Kuqe dhe Portokalli i hidhur;

Notat e mesme janë tuberoza, zambaku dhe orkide;

Notat bazë janë vaji Monoi, Vanilje dhe Patchouli.

Quick Comparison

SettingsCocaïne removeA Tonka removeOmbré Leather removeAmber Absolute removeLayton PDM removeLost Cherry remove
ImageCocaine erd parfumes kokain franc bocletArabians tonka erd parfumesombre leather erd parfumesamber absolut erd parfumeslayton erd parfumeslost cherry erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Cocaïne Franck BocletInspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Ombré Leather by Tom FordInspired by Amber Absolute of Tom FordInspired by Layton by Parfums de MarlyInspired by Lost Cherry of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0