fbpx

Lost Cherry

2,000 L

Inspired by Lost Cherry of Tom Ford

Estimated Delivery:
22 - 23 May, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Lost Cherry  është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë bajame e hidhur, pije alkoolike dhe qershi e zezë;

notat e mesme janë vishnja, kumbulla, trëndafili turk dhe jasemini Sambac;

Notat bazë janë Fasulja Tonka, Vanilja, Kanella, Balsami Peru, Benzoinë, Druri i Sandalit, Karafili, Kedri, Patçuli dhe Vetiveri.

Quick Comparison

SettingsLost Cherry removeCocaïne removeTobacco Vanille removeBitter Peach removeOmbré Leather removeA Tonka remove
Imagelost cherry erd parfumesCocaine erd parfumes kokain franc boclettobacco vanille erd parfumesbitter peach erd parfumesombre leather erd parfumesArabians tonka erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Lost Cherry of Tom FordInspired by Cocaïne Franck BocletInspired by Tobacco Vanille of Tom FordInspired by Bitter Peach of Tom FordInspired by Ombré Leather by Tom FordInspired by Arabians Tonka by Montale
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0