fbpx

Oudmazing

2,000 L

Inspired by Oudmazing by Montale

Estimated Delivery:
18 - 19 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Oudmazing është një aromë Woody Floral Musk për femra dhe meshkuj.

Notat e sipërme janë Agarwood (Oud), Fiku, Dardha, Portokalli sicilian dhe Bergamoti sicilian;

Notat e mesme janë gjethe Patchouli, Orris dhe Jasemini Egjiptian;

Notat bazë janë rrushi, vanilja e Madagaskarit, lëkura dhe myshku i bardhë.

Quick Comparison

SettingsOudmazing removeCocaïne removeHurricane Musk removeTuscan Leather removeArabians Tonka removeRed Tobacco remove
Imageoudmazing erd parfumesCocaine erd parfumes kokain franc boclethurricane musk, erd parfumes, parfume vajoretuscan leather erd parfumesArabians tonka erd parfumesred tobacco erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Oudmazing by MontaleInspired by Cocaïne Franck BocletCreated by ERD PARFUMES Inspired by Tuscan Leather of Tom Ford Inspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Red Tobacco by Mancera
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0