fbpx
2,000 L

Inspired by Noir de Noir  of Tom Ford

Estimated Delivery:
27 - 28 Sep, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Noir është një aromë për femra dhe meshkuj.

Nota e sipërme është Shafrani;

notat e mesme janë trëndafili i zi, tartufi dhe nota lulesh;

notat bazë janë Patchouli, Vanilja, Agarwood (Oud) dhe myshk lisi.

Quick Comparison

SettingsNoir removeCocaïne removeCreed of ERD removeLes Sables Rose removeBitter Peach removeAmber Absolute remove
Imagenoir de noir erd parfumesCocaine erd parfumes kokain franc bocletcreed of erd erd parfumesles sables rosesbitter peach erd parfumesamber absolut erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Noir de Noir  of Tom FordInspired by Cocaïne Franck BocletCreated by ERD PARFUMES Inspired by Les Sables Roses by LVInspired by Bitter Peach of Tom FordInspired by Amber Absolute of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0