fbpx

Bitter Peach

20

Inspired by Bitter Peach of Tom Ford

Estimated Delivery:
01 - 02 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 100
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Bitter Peach është një aromë Amber vanilje për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Pjeshkë, Portokall, Kardamom dhe Heliotrop;

notat e mesme janë Rum, Konjak, Davana dhe Jasemini;

notat bazë janë gjethet e Patçulit Indonezian, Vanilja, Druri i Sandalit, Fasulja Tonka, Benzoina, Lesh kashmiri dhe Vetiver.

Quick Comparison

SettingsBitter Peach removeErba Pura removeCreed of ERD removeCocaïne removeSecond Wife removeAmber Absolute remove
Imagebitter peach erd parfumeserba pura xerjoff erd parfumescreed of erd erd parfumesCocaine erd parfumes kokain franc bocletsecond wife erd parfumesamber absolut erd parfumes
SKU
Rating
Price
20
20
20
20
20
25
Stock
DescriptionInspired by Bitter Peach of Tom FordInspired by Erba Pura by XerjoffCreated by ERD PARFUMES Inspired by Cocaïne Franck BocletCreated by ERD PARFUMES Inspired by Amber Absolute of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
21
27