fbpx

Bitter Peach

2,000 L

Inspired by Bitter Peach of Tom Ford

Estimated Delivery:
18 - 19 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Bitter Peach është një aromë Amber vanilje për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Pjeshkë, Portokall, Kardamom dhe Heliotrop;

notat e mesme janë Rum, Konjak, Davana dhe Jasemini;

notat bazë janë gjethet e Patçulit Indonezian, Vanilja, Druri i Sandalit, Fasulja Tonka, Benzoina, Lesh kashmiri dhe Vetiver.

Quick Comparison

SettingsBitter Peach removeBakhoor removeSecond Wife removeLes Sables Rose removeOudmazing removeERD Sandalwood remove
Imagebitter peach erd parfumesbakhoor erd parfumessecond wife erd parfumesles sables rosesoudmazing erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMES
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Bitter Peach of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Les Sables Roses by Louis VuittonInspired by Oudmazing by MontaleCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0