fbpx
Sold
out

Red Tobacco

2,000 L

Inspired by Red Tobacco by Mancera

Out of stock
Estimated Delivery:
02 - 03 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Red Tobacco është një aromë djegëse druri për femra dhe meshkuj. 

Notat kryesore janë kanellë, dru Agardru (Oud), Shafran, Temjan, Arrëmyshk, Mollë jeshile dhe Dardhë e Bardhë;

Notat e mesme janë Patchouli dhe Jasmine;

Notat bazë janë Duhani, Vanilja e Madagaskarit, Amberi, Druri Guaiac, Druri i Sandalit, Musk i Bardhë dhe Vetiver Haitian.

Quick Comparison

SettingsRed Tobacco removeBitter Peach removeBakhoor removeERD Sandalwood removeCreed of ERD removeErba Pura remove
Imagered tobacco erd parfumesbitter peach erd parfumesbakhoor erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMEScreed of erd erd parfumeserba pura xerjoff erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Red Tobacco by ManceraInspired by Bitter Peach of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Erba Pura by Xerjoff
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0