fbpx

Fahrenheit

2,000 L

Inspired by Fahrenheit of Dior

Estimated Delivery:
Sep 30 - 01 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Fahrenheit  është një aromë Aromatike Fougere për meshkuj.

Notat kryesore janë lule arrëmyshk, livando, kedri, kamomili, portokalli mandarin, murriz, bergamot dhe limoni;

notat e mesme janë gjethe vjollce, arrëmyshk, kedri, dru sandali, karafil, dorëzonjë, jasemini dhe zambaku i luginës;

notat bazë janë Lëkura, Vetiver, Musk, Amber, Patchouli dhe Fasule Tonka.

Quick Comparison

SettingsFahrenheit removeLimmensite removeStronger removeThe One for Men removeSauvage removeAmbassador remove
Imagelimmensite erd parfumesstronger with you erd parfumesTHE ONE ERD PARFUMESsauvageambassador perfume erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
1,500 L
2,000 L
1,500 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by Fahrenheit of DiorInspired by L'Immensité by LVInspired by Stronger with you by Armani Inspired by The One for Men by Dolce&GabbanaInspired by Sauvage  by DiorInspired by Ambassador Men by Gisada
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0