fbpx

Fahrenheit

2,000 L

Inspired by Fahrenheit of Dior

Estimated Delivery:
18 - 19 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Fahrenheit  është një aromë Aromatike Fougere për meshkuj.

Notat kryesore janë lule arrëmyshk, livando, kedri, kamomili, portokalli mandarin, murriz, bergamot dhe limoni;

notat e mesme janë gjethe vjollce, arrëmyshk, kedri, dru sandali, karafil, dorëzonjë, jasemini dhe zambaku i luginës;

notat bazë janë Lëkura, Vetiver, Musk, Amber, Patchouli dhe Fasule Tonka.

Quick Comparison

SettingsFahrenheit removeSauvage Elixir removeGuilty Pour Homme Parfum removeOne Million removeADG Pour Homme removeThe Beat remove
Imagesauvage elixirguilty pour homme erd parfumesone million erd parfumesacqua di gio pour homme erd parfumesthe beat
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Fahrenheit of DiorInspired by Sauvage Elixir by DiorInspired by Guilty Pour Homme Parfum by GucciInspired by One Million by Pacco RabbaneInspired by Acqua Di Gio by Armani Inspired by The Beat by Burberry
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0