fbpx

The One for Men

2,000 L

Inspired by The One for Men by Dolce&Gabbana

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

The One for Men është një aromë djegëse druri për meshkuj.

Notat kryesore janë grejpfrut, koriandër dhe borzilok;

Notat e mesme janë xhenxhefil, kardamom dhe lule portokalli;

Notat bazë janë Amber, Duhan dhe Kedri.

Quick Comparison

SettingsThe One for Men removeAventus removeGuilty Pour Homme Parfum removeADG Pour Homme removeStronger remove remove
ImageTHE ONE ERD PARFUMESaventus erd parfumesguilty pour homme erd parfumesacqua di gio pour homme erd parfumesstronger with you erd parfumesk erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
1,500 L
2,000 L
1,500 L
1,500 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by The One for Men by Dolce&GabbanaInspired by Aventus by CreedInspired by Guilty Pour Homme Parfum by GucciInspired by Acqua Di Gio by Armani Inspired by Stronger with you by Armani Inspired by K by Dolce & Gabbana 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Recently viewed products

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
41
49