fbpx
2,000 L

Inspired by Bad Boy by Carolina Herrera

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Bad Boy është një aromë pikante Amber për meshkuj.

Notat kryesore janë Piper i Zi, Piper i Bardhë dhe Bergamot

Notat e mesme janë sherebelë dhe kedri

Notat bazë janë fasulja Tonka, Kakao dhe Amberwood

Quick Comparison

SettingsBad Boy removeLa Nuit Homme removeOnly The Brave removeOne Million remove removeAmbassador remove
Imagebad boy erd parfumesla nuit hommeonly the brave erd parfumesone million erd parfumesk erd parfumesambassador perfume erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Bad Boy by Carolina HerreraInspired by La Nuit de l'Homme by Yves Saint LaurentInspired by Only The Brave by DieselInspired by One Million by Pacco RabbaneInspired by K by Dolce & Gabbana Inspired by Ambassador Men by Gisada
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0