fbpx

Ambassador

2,500 L

Inspired by Ambassador Men by Gisada

Estimated Delivery:
27 - 28 Sep, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Ambassador është një aromë aromatike prej druri për meshkuj.

Notat kryesore janë molla, mandarina jeshile dhe manushaqe

Notat e mesme janë Mango, Piper i Zi, Livando dhe Patchouli

Notat bazë janë vanilje, qelibar, vetiver, dru tik dhe myshk

Quick Comparison

SettingsAmbassador removeADG Profumo removeGuilty Pour Homme Parfum removeEros Erd removeOnly The Brave removeChrome remove
Imageambassador perfume erd parfumesacqua di gio profumo erd parfumesguilty pour homme erd parfumesEros Erdonly the brave erd parfumeschrome erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Ambassador Men by GisadaInspired by Acqua di Giò by Giorgio ArmaniInspired by Guilty Pour Homme Parfum by GucciInspired by Eros by VersaceInspired by Only The Brave by DieselInspired by Chrome by Azzaro
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0