fbpx

One Million Lucky

2,000 L

Inspired by One Million Lucky by Paco Rabbane

Estimated Delivery:
19 - 20 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

1 Million Lucky është një aromë prej druri për meshkuj.

Notat kryesore janë kumbulla, nota ozonike, grejpfrut dhe bergamot;

Notat e mesme janë lajthia, mjalti, kedri, druri lesh kashmiri, jasemini dhe lule portokalli;

Notat bazë janë Amberwood, Patchouli, Oakmoss dhe Vetiver.

Quick Comparison

SettingsOne Million Lucky removeJourney Man removeSauvage removeBlue Dylan Pour Homme removeAventus removeEros remove
Imageone million lucky erd parfumessauvageaventus erd parfumesEros Erd
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
1,500 L
2,000 L
1,500 L
1,500 L
Stock
DescriptionInspired by One Million Lucky by Paco RabbaneInspired by Journey Man ,AmouageInspired by Sauvage  by DiorInspired by Versace Pour Homme Dylan BlueInspired by Aventus by CreedInspired by Eros by Versace
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0