fbpx

Boss The Scent

2,000 L

Inspired by Hugo Boss The Scent

Estimated Delivery:
19 - 20 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Boss The Scent është një aromë pikante aromatike për meshkuj.

Notat kryesore janë xhenxhefil, mandarin portokalli dhe bergamot;

Notat e mesme janë Maninka dhe Livando;

Notat bazë janë shënimet prej lëkure dhe druri.

Quick Comparison

SettingsBoss The Scent removeAmbassador removeLimmensite removeStronger removeChrome removeThe Beat remove
ImageTHE SCENT ERDPARFUMESambassador perfume erd parfumeslimmensite erd parfumesstronger with you erd parfumeschrome erd parfumesthe beat
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
2,500 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Hugo Boss The ScentInspired by Ambassador Men by GisadaInspired by L'Immensité by LVInspired by Stronger with you by Armani Inspired by Chrome by AzzaroInspired by The Beat by Burberry
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0