fbpx

Journey Man

2,500 L

Inspired by Journey Man ,Amouage

Estimated Delivery:
18 - 19 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Journey Man është një aromë djegëse druri për meshkuj.

Notat e sipërme janë Piper Sichuan, Kardamom, Bergamot dhe Neroli;

Notat e mesme janë gjethe duhani, temjan dhe manaferrat e dëllinjës;

Notat bazë janë lëkura, vaji i qipriolit ose nagarmota, fasulja Tonka dhe misku.

Quick Comparison

SettingsJourney Man removeThe One for Men removeGuilty Pour Homme Parfum removeOne Million Lucky removeOne Million removeFahrenheit remove
ImageTHE ONE ERD PARFUMESguilty pour homme erd parfumesone million lucky erd parfumesone million erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Journey Man ,AmouageInspired by The One for Men by Dolce&GabbanaInspired by Guilty Pour Homme Parfum by GucciInspired by One Million Lucky by Pacco RabbaneInspired by One Million by Pacco RabbaneInspired by Fahrenheit of Dior
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0