fbpx
1,500 L

Inspired by Bleu de Chanel by Chanel 

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Bleu është një aromë aromatike me dru për meshkuj.

Notat kryesore janë limoni, nenexhik dhe piper rozë

Notat e mesme janë xhenxhefil, arrëmyshk dhe jasemini

Notat bazë janë  Vetiver, Kedri, Druri i Sandalit, Patchouli dhe Musk i Bardhë.

Quick Comparison

SettingsBleu removeBad Boy removeMan in Black removeSauvage removeLa Nuit Homme removeOne Million remove
Imagebleu erd parfumesbad boy erd parfumesman in black erd parfumessauvagela nuit hommeone million erd parfumes
SKU
Rating
Price
1,500 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Bleu de Chanel by Chanel Inspired by Bad Boy by Carolina HerreraInspired by Man In Black of BvlgariInspired by Sauvage  by DiorInspired by La Nuit de l'Homme by Yves Saint LaurentInspired by One Million by Pacco Rabbane
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Recently viewed products

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
17
25