fbpx

One Million

2,000 L

Inspired by One Million by Pacco Rabbane

Estimated Delivery:
02 - 03 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

1 Million është një aromë djegëse druri për meshkuj.

Notat kryesore janë mandarina e gjakut, grejpfrut dhe nenexhik;

Notat e mesme janë kanellë, nota pikante dhe trëndafil;

Notat bazë janë Amber, Lëkurë, Nota Druri dhe Patchouli Indian.

Quick Comparison

SettingsOne Million removeFahrenheit removeOne Million Lucky removeInvictus Paco Rabanne removeADG Pour Homme removeEros Erd remove
Imageone million erd parfumesone million lucky erd parfumesinvictus erdparfumesacqua di gio pour homme erd parfumesEros Erd
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
1,500 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by One Million by Pacco RabbaneInspired by Fahrenheit of DiorInspired by One Million Lucky by Pacco RabbaneInspired by Invictus Paco RabanneInspired by Acqua Di Gio by Armani Inspired by Eros by Versace
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0