fbpx
1,500 L

Inspired by Eros by Versace

Estimated Delivery:
16 - 17 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Eros është një aromë Aromatike Fougere për meshkuj.

Notat kryesore janë nenexhiku, molla jeshile dhe limoni

Notat e mesme janë fasule Tonka dhe Geranium

Notat bazë janë Vanilja e Madagaskarit, Kedri Virxhinias, Kedri Atlas, Vetiver dhe Moss lisi.

Quick Comparison

SettingsEros removeBoss The Scent removeBad Boy removeThe One for Men removeChrome removeOne Million remove
ImageEros ErdTHE SCENT ERDPARFUMESbad boy erd parfumesTHE ONE ERD PARFUMESchrome erd parfumesone million erd parfumes
SKU
Rating
Price
1,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Eros by VersaceInspired by Hugo Boss The ScentInspired by Bad Boy by Carolina HerreraInspired by The One for Men by Dolce&GabbanaInspired by Chrome by AzzaroInspired by One Million by Paco Rabbane
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0