fbpx
Sold
out
2,000 L

Inspired by Chrome by Azzaro

Out of stock
Estimated Delivery:
18 - 19 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Chrome është një aromë Aromatike Citrus për meshkuj.

Notat kryesore janë limoni, rozmarina, bergamota, neroli dhe ananasi; 

Notat e mesme janë jasemini, myshk lisi, ciklameni dhe koriandër;

Notat bazë janë myshku, myshku i dushkut, kedri, dru sandali, kardamom, palisandër braziliane dhe fasule Tonka.

Quick Comparison

SettingsChrome removeStronger removeLa Nuit Homme removeADG Profumo removeStronger Intensely removeMan in Black remove
Imagechrome erd parfumesstronger with you erd parfumesla nuit hommeacqua di gio profumo erd parfumesstronger with you intensely erd parfumesman in black erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Chrome by AzzaroInspired by Stronger with you by Armani Inspired by La Nuit de l'Homme by Yves Saint LaurentInspired by Acqua di Giò by Giorgio ArmaniInspired by Emporio Armani Stronger With You Intensely by Giorgio ArmaniInspired by Man In Black of Bvlgari
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0