fbpx
2,500 L

Inspired by NaxosXerjoff

 

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Naxos është një aromë pikante aromatike për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë livando, bergamot dhe limoni;

Notat e mesme janë mjaltë, kanellë, lesh kashmeran dhe jasemini Sambac;

Notat bazë janë gjethe duhani, vanilje dhe fasule Tonka.

Quick Comparison

SettingsNaxos removeBaraonda removeBakhoor removeAmber Absolute removeNoir removeTobacco Vanille remove
Imagebaronda erd parfumesbakhoor erd parfumesamber absolut erd parfumesnoir de noir erd parfumestobacco vanille erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,500 L
2,500 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Naxos - Xerjoff  Inspired by Baraonda by NasomattoCreated by ERD PARFUMES Inspired by Amber Absolute of Tom FordInspired by Noir de Noir  of Tom FordInspired by Tobacco Vanille of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0