fbpx
2,000 L

Inspired by Sakura by Dior

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Sakura është një aromë me lule për femra dhe meshkuj.

Nota e sipërme është Shënimet jeshile.

Notat e mesme janë lulet japoneze të qershisë, trëndafili, jasemini dhe hedione.

Notat bazë janë Mimoza, Musk i Bardhë dhe Vjollca.

Quick Comparison

SettingsSakura removeBaraonda removeLost Cherry removeGolden Dust removeLes Sables Rose removeOudmazing remove
ImageSakura Diorbaronda erd parfumeslost cherry erd parfumescreed of erd erd parfumesles sables rosesoudmazing erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Sakura by DiorInspired by Baraonda by NasomattoInspired by Lost Cherry of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Les Sables Roses by Louis VuittonInspired by Oudmazing by Montale
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0