fbpx

Amor Amor

2,000 L

Inspired by Amor Amor – Cacharel

Estimated Delivery:
15 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Amor Amor është një aromë me lule me fruta për femra. 

Notat kryesore janë : rrushi i zi pa fara, portokalli, portokalli mandarin, grejpfrut, kajsia dhe bergamot;

Notat e mesme janë : trëndafili, kajsia, jasemini, zambaku dhe zambaku i luginës;

Notat bazë janë :  vanilja, fasulja Tonka, musk, qelibar dhe kedri i Virxhinias.

Quick Comparison

SettingsAmor Amor removeSignorina  removeExotic Blossom removeLinterdit removeEternity removeNarciso For Her remove
ImageAmor Amor Cacharelsignorina erd parfumesexotic blossom erd parfumeslinterdit erd parfumesEternity Erd parfumesnarciso for her erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Amor Amor - CacharelInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Exotic Blossom by Michael KorsInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by Eternity of Calvin KleinInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso Rodriguez
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0