fbpx
2,500 L

Inspired by Delina by Parfums de Marly 

Estimated Delivery:
16 - 17 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Delina është një aromë me lule për femra.

Notat kryesore janë Litchi, Rhubarb, Bergamot dhe Arrëmyshk;

Notat e mesme janë trëndafili turk, bozhure, myshk, petalia dhe vanilja;

Notat bazë janë lesh kashmirani, kedri, temjani dhe vetiveri Haitian.

Quick Comparison

SettingsDelina removeLibre removeCrystal Noir removeERD Cherry Blossom removeHypnotic Poison removeLa Petite Robe Noire remove
ImageDELINA ERD PARFUMESLIBRE ERD PARFUMEScrystal noir erd parfumesErd Cherry Blossomhypnotic poison erd parfumesLa petit robe noir erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Delina by Parfums de Marly Inspired by Libre by Yves Saint LaurentInspired by Crystal Noir by VersaceCreated by ERD PARFUMES Inspired by Hypnotic Poison by DiorInspired by La Petite Robe Noire by Guerlain
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0