fbpx
2,000 L

Inspired by My Way by Giorgio Armani

Estimated Delivery:
01 - 02 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

My Way është një aromë me lule për femra.

Notat kryesore janë Lulja e Portokallisë dhe Bergamotit

Notat e mesme janë tuberoza dhe jasemini indian

Notat bazë janë Vanilja , Musk i Bardhë dhe Kedri Virxhinias.

Quick Comparison

SettingsMy Way removeLinterdit removeLa Petite Robe Noire removeRose Goldea removeRoses Musk removePoeme remove
Imagemy waylinterdit erd parfumesLa petit robe noir erd parfumesROSE GOLDEA ERD PARFUMESroses musk erd parfumespoeme erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by My Way by Giorgio ArmaniInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by La Petite Robe Noire by GuerlainInspired by Rose Goldea by BvlgariInspired by Roses Musk by MontaleInspired by Poeme by Lancôme
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0