fbpx

Libre Intense

2,000 L

Inspired by Libre Intense by Yves Saint Laurent

Estimated Delivery:
26 - 27 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Libre Intense është një aromë Amber Fougere për femra.

Notat kryesore janë livando, mandarin portokalli dhe bergamot;

Notat e mesme janë livando, lulëzimi i portokallit tunizian, jasemini Sambac dhe orkide;

Notat bazë janë Vanilja e Madagaskarit, Fasulja Tonka, Ambergris dhe Vetiveri.

Quick Comparison

SettingsLibre Intense removeFleur Musc for Her removeGuilty Femme removeCrystal Noir removeEternity removeLa Petite Robe Noire remove
Imagelibre intense erd parfumesfleur musc for her erd parfumesguilty pour femme erd parfumescrystal noir erd parfumesEternity Erd parfumesLa petit robe noir erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Libre Intense by Yves Saint LaurentInspired by Fleur Musc for Her by Narciso RodriguezInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by GucciInspired by Crystal Noir by VersaceInspired by Eternity of Calvin KleinInspired by La Petite Robe Noire by Guerlain
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
9
12