fbpx
Sold
out

La Petite Robe Noire

2,000 L

Inspired by La Petite Robe Noire by Guerlain

Out of stock
Estimated Delivery:
08 - 09 Dec, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

La Petite Robe Noire është një aromë Amber vanilje për gratë. 

Notat kryesore janë vishnja, bajame, kokrra të kuqe dhe bergamot;

Notat e mesme janë jamballi, trëndafili, çaji dhe trëndafili i taifit;

Notat bazë janë Vanilje, Anise, Fasule Tonka, Patchouli dhe Iris.

Quick Comparison

SettingsLa Petite Robe Noire removeLinterdit removeDelina removeEternity removeChance Eau de Parfum removeBrielle remove
ImageLa petit robe noir erd parfumeslinterdit erd parfumesDELINA ERD PARFUMESEternity Erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by La Petite Robe Noire by GuerlainInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by Delina by Parfums de Marly Inspired by Eternity of Calvin KleinInspired by Chanel Chance Eau de ParfumInspired by Gabrielle of Chanel
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0