fbpx
2,000 L

Inspired by Libre by Yves Saint Laurent

Estimated Delivery:
29 - 30 Sep, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Libre është një aromë Amber Fougere për femra. 

Notat kryesore janë livando, mandarin portokalli, rrush pa fara e zezë dhe petitgrain;

Notat e mesme janë livando, lule portokalli dhe jasemini;

Notat bazë janë Vanilja e Madagaskarit, Musk, Kedri dhe Ambergu.

Quick Comparison

SettingsLibre removeBrielle removeFleur Musc for Her removeChance Eau de Parfum removeSignorina  removeGuilty Femme remove
ImageLIBRE ERD PARFUMESfleur musc for her erd parfumessignorina erd parfumesguilty pour femme erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Libre by Yves Saint LaurentInspired by Gabrielle of ChanelInspired by Fleur Musc for Her by Narciso RodriguezInspired by Chanel Chance Eau de ParfumInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by Gucci
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0