fbpx

Eternity

2,000 L

Inspired by Eternity of Calvin Klein

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Eternity është një aromë me lule për femra.

Notat kryesore janë notat jeshile, freesia, sherebela, agrumet dhe portokalli mandarin;

Notat e mesme janë Karafil, Zambak, Zambak i Luginës, Narcis, Marigold, Vjollcë, Trëndafil dhe Jasemini;

Notat bazë janë Musk, Heliotrop, Druri i Sandalit, Amber dhe Patchouli.

Quick Comparison

SettingsEternity removeSignorina  removeFleur Musc for Her removeLibre Intense removeDelina removeCavalli Her remove
ImageEternity Erd parfumessignorina erd parfumesfleur musc for her erd parfumeslibre intense erd parfumesDELINA ERD PARFUMEScavalli her erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Eternity of Calvin KleinInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Fleur Musc for Her by Narciso RodriguezInspired by Libre Intense by Yves Saint LaurentInspired by Delina by Parfums de Marly Inspired by Just Cavalli Her by Roberto Cavalli
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0