fbpx

Black Opium

1,500 L

Inspired by Black Opium by Yves Saint Laurent

Estimated Delivery:
18 - 19 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Black Opium është një aromë Amber vanilje për gratë. 

Notat kryesore janë dardha, piper rozë dhe lule portokalli; notat e mesme janë kafe, jasemini, bajame e hidhur dhe jamball;

Notat bazë janë Vanilja, Patçuli, Druri Kashmiri dhe Kedri.

Quick Comparison

SettingsBlack Opium removeGuilty Femme removeLinterdit removeNarciso For Her Eau de Parfum removeSignorina  removeCavalli Her remove
Imageblack opiumguilty pour femme erd parfumeslinterdit erd parfumesnarciso roudriguez for her erd parfumessignorina erd parfumescavalli her erd parfumes
SKU
Rating
Price
1,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Black Opium by Yves Saint LaurentInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by GucciInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Just Cavalli Her by Roberto Cavalli
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0