fbpx

Playing With The Devil

2,500 L

Inspired by Playing With The Devil of Kilian

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Playing With The Devil është një aromë me lule qelibar për femra.

Notat kryesore janë Rrush i zi pa fara, Pjeshkë e bardhë, Litchi dhe Portokall

notat e mesme janë pimento, piper, trëndafil dhe jasemini

notat bazë janë druri i sandalit, vanila, paçuli dhe fasulja tonka.

Quick Comparison

SettingsPlaying With The Devil removeSignorina  removeLinterdit removeRose Goldea removeGabrielle removeERD Cherry Blossom remove
Imageplaying with the devil erd parfumessignorina erd parfumeslinterdit erd parfumesROSE GOLDEA ERD PARFUMESSANDALWOOD ERDPARFUMES
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Playing With The Devil of KilianInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by Rose Goldea by BvlgariInspired by Gabrielle of ChanelCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0