fbpx
2,000 L

Inspired by Poeme by Lancôme

Estimated Delivery:
02 - 03 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Poeme është një aromë me lule për femra.

Notat kryesore janë Narcis, Datura, Pjeshkë, Kumbulla, Lulëkuqe Himalaje, Portokalli Mandarin, Rrush pa fara e Zezë, Bergamot dhe Nota jeshile; 

Notat e mesme janë Mimoza, Lule vanilje, Tuberoza, Ylang-Ylang, Lulja e Portokallisë, Jasemini, Freesia, Heliotropi, Trëndafili dhe Lëkura;

Notat bazë janë vanilje, lule portokalli, qelibar, fasule Tonka, misk dhe kedri.

Quick Comparison

SettingsPoeme removeHypnotic Poison removeCavalli Her removeSignorina  removeValentina Poudre removeBlack Opium remove
Imagepoeme erd parfumeshypnotic poison erd parfumescavalli her erd parfumessignorina erd parfumesvalentina poudre erd parfumesblack opium
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Poeme by LancômeInspired by Hypnotic Poison by DiorInspired by Just Cavalli Her by Roberto CavalliInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Valentina Poudre by ValentinoInspired by Black Opium by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0