fbpx

Signorina 

2,000 L

Inspired by Signorina by Salvatore Ferragamo

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Signorina është një aromë me lule me fruta për femra.

Notat kryesore janë rrush pa fara e kuqe dhe piper rozë; 

Notat e mesme janë trëndafili, bozhure dhe jasemini;

Notat bazë janë Panakota, Musk dhe Patchouli.

Quick Comparison

SettingsSignorina  removeCrystal Noir removeGone Bad removeHypnotic Poison removeLinterdit removeDelina remove
Imagesignorina erd parfumescrystal noir erd parfumesgood girl gone bad erd parfumeshypnotic poison erd parfumeslinterdit erd parfumesDELINA ERD PARFUMES
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Crystal Noir by VersaceInspired by Good Girl Gone Bad of KilianInspired by Hypnotic Poison by DiorInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by Delina by Parfums de Marly 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0