fbpx
2,500 L

Inspired by Ani by Nishane

Estimated Delivery:
21 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Ani Erd  është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë xhenxhefil, bergamot, piper rozë dhe nota jeshile;

Notat e mesme janë kardamom, rrush pa fara dhe trëndafil turk;

Notat bazë janë vanilje, dru sandali, kedri, paçuli, ambergris dhe myshku.

Quick Comparison

SettingsAni removeLes Sables Rose removeErdomeda removeTuscan Leather removeBlack Orchide removeOmbré Leather remove
Imageani nishane erd parfumesles sables rosesErdomeda erd parfumestuscan leather erd parfumesombre leather erd parfumes
SKU
Rating
5.00
2 reviews
Price
2,500 L
2,500 L
8,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Ani by NishaneInspired by Les Sables Roses by Louis VuittonCreated by ERD PARFUMESInspired by Tuscan Leather of Tom Ford Inspired by Black Orchid of Tom FordInspired by Ombré Leather by Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0