fbpx

Atomic Rose

2,500 L

Inspired by Atomic Rose by Initio Parfums Prives

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Atomic Rose është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Piper Rozë dhe Bergamot.

Notat e mesme janë trëndafili bullgar, trëndafili turk dhe jasemini egjiptian,

Notat bazë janë Vanilja e Madagaskarit dhe Amberi.

Quick Comparison

SettingsAtomic Rose removeAfternoon Swim removeERD Sandalwood removeCreed of ERD removeBlack Orchide removeRed Tobacco remove
ImageAtomic Rose Initioafternoon swim erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMEScreed of erd erd parfumesred tobacco erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Atomic Rose by Initio Parfums PrivesInspired by Afternoon Swim by Louis VuittonCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Black Orchid of Tom FordInspired by Red Tobacco by Mancera
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0