fbpx

Donna Born In Roma

2,000 L

Inspired by Donna Born In Roma by Valentino

Estimated Delivery:
02 - 03 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Donna Born In Roma është një aromë me lule qelibar për femra.

Notat kryesore janë rrush pa fara e zezë, piper rozë dhe bergamot;

Notat e mesme janë Jasemini, Jasemini Sambac dhe Çaji Jasemini;

Notat bazë janë Vanilja Bourbon, Lesh kashmirani dhe Druri Guaiac.

Quick Comparison

SettingsDonna Born In Roma removeFleur Musc for Her removeGuilty Femme removeLinterdit removeNarciso For Her Eau de Parfum removeRoses Musk remove
Imagedonna erd parfumesfleur musc for her erd parfumesguilty pour femme erd parfumeslinterdit erd parfumesnarciso roudriguez for her erd parfumesroses musk erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Donna Born In Roma by ValentinoInspired by Fleur Musc for Her by Narciso RodriguezInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by GucciInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by Roses Musk by Montale
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0