fbpx

Cherry Smoke

2,000 L

Inspired by Cherry Smoke – Tom Ford

Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Cherry Smoke është një aromë pikante Amber për femra dhe meshkuj. 

Kjo është një aromë e re.

Notat kryesore janë vishnja dhe shafrani;

Notat e mesme janë lëkura, ulliri, osmanti kinez dhe kajsia;

Notat bazë janë Smoke, Woody Notes dhe Cypriol Oil ose Nagarmotha.

Quick Comparison

SettingsCherry Smoke removeOud Wood removeLost Cherry removeOudmazing removeBakhoor removeAmber Absolute remove
ImageCherry Smoke Tom Fordoud wood erd parfumeslost cherry erd parfumesoudmazing erd parfumesbakhoor erd parfumesamber absolut erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by Cherry Smoke - Tom FordInspired by Oud Wood of Tom Ford Inspired by Lost Cherry of Tom FordInspired by Oudmazing by MontaleCreated by ERD PARFUMES Inspired by Amber Absolute of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0