fbpx

Euphoria

2,000 L

Inspired by Euphoria by Calvin Klein

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Euphoria është një aromë me lule qelibar për femra. 

Notat kryesore janë shega, hurma dhe akordi jeshil;

Notat e mesme janë Orkide e Zezë, Lotus dhe Champaca;

Notat bazë janë sofër, qelibar, manushaqe e zezë dhe krem ​​pana.

Quick Comparison

SettingsEuphoria removeGone Bad removeRose Goldea removeDelina removeSignorina  removeHypnotic Poison remove
Imageeuphoria erd parfumesgood girl gone bad erd parfumesROSE GOLDEA ERD PARFUMESDELINA ERD PARFUMESsignorina erd parfumeshypnotic poison erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Euphoria by Calvin KleinInspired by Good Girl Gone Bad of KilianInspired by Rose Goldea by BvlgariInspired by Delina by Parfums de Marly Inspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Hypnotic Poison by Dior
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0