fbpx

Fucking Fabulous

2,000 L

Inspired by Fucking Fabulous by Tom Ford

Estimated Delivery:
16 - 17 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Fucking Fabulous është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Lavender dhe Clary Sage;

Notat e mesme janë Lëkurë, Bajame e hidhur, Vanilje dhe Orris;

Notat bazë janë lëkura, fasulja Tonka, lesh kashmiri, dru i bardhë dhe qelibar.

Quick Comparison

SettingsFucking Fabulous removePsychedelic Love removeERD Sandalwood removeTuscan Leather removeOud Wood removeLayton PDM remove
Imagefucking fabulous erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMEStuscan leather erd parfumesoud wood erd parfumeslayton erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Fucking Fabulous by Tom FordInspired by Psychedelic Love of Initio Created by ERD PARFUMES Inspired by Tuscan Leather of Tom Ford Inspired by Oud Wood of Tom Ford Inspired by Layton by Parfums de Marly
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0