fbpx

Fucking Fabulous

20

Inspired by Fucking Fabulous by Tom Ford

Estimated Delivery:
01 - 02 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 100
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Fucking Fabulous është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Lavender dhe Clary Sage;

Notat e mesme janë Lëkurë, Bajame e hidhur, Vanilje dhe Orris;

Notat bazë janë lëkura, fasulja Tonka, lesh kashmiri, dru i bardhë dhe qelibar.

Quick Comparison

SettingsFucking Fabulous removeCocaïne removeTobacco Vanille removeERD Sandalwood removeTuscan Leather removeAfternoon Swim remove
Imagefucking fabulous erd parfumesCocaine erd parfumes kokain franc boclettobacco vanille erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMEStuscan leather erd parfumesafternoon swim erd parfumes
SKU
Rating
Price
20
20
20
20
20
25
Stock
DescriptionInspired by Fucking Fabulous by Tom FordInspired by Cocaïne Franck BocletInspired by Tobacco Vanille of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Tuscan Leather of Tom Ford Inspired by Afternoon Swim by LV
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
31
36