fbpx

Greenley

2,500 L

Inspired from Greenley by Parfums de Marly

Estimated Delivery:
Sep 29 - 06 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Greenley është një aromë Aromatike Citrus për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Molla e Gjelbër, Bergamoti Kalabrian dhe Portokalli Mandarin;

Notat e mesme janë petitgrain, lesh kashmeran, kedri, pomarose dhe manushaqe;

Notat bazë janë myshk lisi, myshku dhe amberwood.

Quick Comparison

SettingsGreenley removeErdomeda removeBakhoor removeTobacco Vanille removeTuscan Leather removeRed Tobacco remove
ImageGreenley parfums de marlyErdomeda erd parfumesbakhoor erd parfumestobacco vanille erd parfumestuscan leather erd parfumesred tobacco erd parfumes
SKU
Rating
5.00
2 reviews
5.00
1 review
Price
2,500 L
8,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from Greenley by Parfums de MarlyCreated by ERD PARFUMESCreated by ERD PARFUMES Inspired by Tobacco Vanille of Tom FordInspired by Tuscan Leather of Tom Ford Inspired by Red Tobacco by Mancera
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0