fbpx

Honour Woman

2,500 L

Inspired by Honour Woman by Amouage

Estimated Delivery:
19 - 20 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Honor Woman është një aromë me lule qelibar për femra. 

Notat kryesore janë raven, piper dhe koriandër;

Notat e mesme janë Gardenia, Tuberoza, Jasemini, Zambaku i Luginës dhe Karafili;

Notat bazë janë Amber, Temjan, Opoponax, Vetiver dhe Lëkurë.

Quick Comparison

SettingsHonour Woman removeLibre removeDelina removeEternity removeLinterdit removeGone Bad remove
Imagehonour women erd parfumesLIBRE ERD PARFUMESDELINA ERD PARFUMESEternity Erd parfumeslinterdit erd parfumesgood girl gone bad erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Honour Woman by AmouageInspired by Libre by Yves Saint LaurentInspired by Delina by Parfums de Marly Inspired by Eternity of Calvin KleinInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by Good Girl Gone Bad of Kilian
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0