fbpx

Incense Oud

2,500 L

Inspired from Incense Oud By Kilian

Estimated Delivery:
17 - 24 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Incense Oud është një aromë qelibar për femra dhe meshkuj. 

Notat kryesore janë trëndafili, kardamom, piper rozë dhe barbarozë

Notat e mesme janë Patchouli, Virxhinia Cedar, Papirus dhe Metil Pamplemousse

Notat bazë janë Temjan, Agarwood (Oud), Sandalwood, Labdanum Francez, myshk lisi dhe Musk.

Quick Comparison

SettingsIncense Oud removeERD Sandalwood removeA Tonka removeBitter Peach removeNoir removeTobacco Vanille remove
Imageincense oud erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMESArabians tonka erd parfumesbitter peach erd parfumesnoir de noir erd parfumestobacco vanille erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired from Incense Oud By KilianCreated by ERD PARFUMES Inspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Bitter Peach of Tom FordInspired by Noir de Noir  of Tom FordInspired by Tobacco Vanille of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0