fbpx

Instant Crush

2,000 L

Inspired by Instant Crush by Mancera

Estimated Delivery:
21 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Instant Crush është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë shafrani, xhenxhefili, mandarina siciliane dhe bergamoti sicilian;

Notat e mesme janë Amberwood, Trëndafili Maroken, Jasemini Egjiptian dhe Gjethja e Patçulit Indonezian;

Notat bazë janë Vanilja e Madagaskarit, Myshku i Bardhë, Druri i Sandalit dhe Myshqet e Lisit.

Quick Comparison

SettingsInstant Crush removeHurricane Musk removeGolden Dust removeLes Sables Rose removeERD Sandalwood removeAmber Absolute remove
Imageinstant crush erd parfumeshurricane musk, erd parfumes, parfume vajorecreed of erd erd parfumesles sables rosesSANDALWOOD ERDPARFUMESamber absolut erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by Instant Crush by ManceraCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Les Sables Roses by Louis VuittonCreated by ERD PARFUMES Inspired by Amber Absolute of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0