fbpx
2,000 L

Inspired by Kirke by Tiziana Terenzi

Estimated Delivery:
18 - 19 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Kirke është një aromë Chypre Fruity për femra dhe meshkuj. 

Notat kryesore janë Fruta e pasionit, Pjeshkë, Dardhë, Mjedër, Kasi dhe Rërë;

Nota e mesme është Lily-of-the-Valley;

Notat bazë janë Musk, Druri i Sandalit, Vanilje, Patchouli dhe Heliotrope.

Quick Comparison

SettingsKirke removeERD Sandalwood removeSecond Wife removeTobacco Vanille removeNoir removeErdomeda remove
Imagekirke erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMESsecond wife erd parfumestobacco vanille erd parfumesnoir de noir erd parfumesErdomeda erd parfumes
SKU
Rating
5.00
2 reviews
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
8,000 L
Stock
DescriptionInspired by Kirke by Tiziana TerenziCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Tobacco Vanille of Tom FordInspired by Noir de Noir  of Tom FordCreated by ERD PARFUMES
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0