fbpx

La Panthere

20

Inspired by  La Panthere by Cartier

Estimated Delivery:
26 - 27 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 100
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

La Panthere është një aromë Chypre me lule për femra.

Notat kryesore janë fruta të thata, raven, luleshtrydhe e madhe, anise dhe bergamot;

Notat e mesme janë Gardenia, Trëndafili, Ylang-Ylang, Dardha dhe Lulja e Portokallisë;

Notat bazë janë myshk lisi, myshku, lëkura dhe paçuli.

Quick Comparison

SettingsLa Panthere removeHypnotic Poison removeGone Bad removeCavalli Her removeRoses Musk removeValentina Poudre remove
Imagela panthere erd parfumeshypnotic poison erd parfumesgood girl gone bad erd parfumescavalli her erd parfumesroses musk erd parfumesvalentina poudre erd parfumes
SKU
Rating
Price
20
20
20
20
20
20
Stock
DescriptionInspired by  La Panthere by CartierInspired by Hypnotic Poison by DiorInspired by Good Girl Gone Bad of KilianInspired by Just Cavalli Her by Roberto CavalliInspired by Roses Musk by MontaleInspired by Valentina Poudre by Valentino
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Recently viewed products

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
18
28