fbpx
Sold
out

Lacosta Pour Femme

2,000 L

Inspired by Lacoste Pour Femme de Lacoste Fragrances

Out of stock
Estimated Delivery:
21 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

ERD Pour Femme është një aromë me lule me myshk druri për femra.

Notat kryesore janë piper, freesia dhe mollë;

Notat e mesme janë heliotropi, vjollca, jasemini, hibiskusi dhe trëndafili;

Notat bazë janë kamoshi, dru sandali, temjan, kedri dhe labdan.

Quick Comparison

SettingsLacosta Pour Femme removeValentina Poudre removeChance Eau de Parfum removeRoses Musk removeLibre removeGone Bad remove
Imagepour femme erd parfumesvalentina poudre erd parfumesroses musk erd parfumesLIBRE ERD PARFUMESgood girl gone bad erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Lacoste Pour Femme de Lacoste FragrancesInspired by Valentina Poudre by ValentinoInspired by Chanel Chance Eau de ParfumInspired by Roses Musk by MontaleInspired by Libre by Yves Saint LaurentInspired by Good Girl Gone Bad of Kilian
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0