fbpx
2,000 L

Inspired by Oud Eau de Parfum by Acqua di Parma

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Oud është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj. 

Notat kryesore janë portokalli dhe bergamoti kalabrez;

Notat e mesme janë Agarwood (Oud), Amyris dhe Koriandër;

Notat bazë janë lëkura, dru sandali, myshku, kedri dhe paçuli.

Quick Comparison

SettingsOud  removeBaraonda removeBitter Peach removeERD Sandalwood removeLayton PDM removeGolden Dust remove
ImageOUD ERD PARFUMESbaronda erd parfumesbitter peach erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMESlayton erd parfumescreed of erd erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by Oud Eau de Parfum by Acqua di ParmaInspired by Baraonda by NasomattoInspired by Bitter Peach of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Layton by Parfums de MarlyCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0