fbpx

Love, don’t be shy

2,000 L

Inspired by Love, don’t be shy by Kilian 

Estimated Delivery:
18 - 19 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Love, don’t be shy është një aromë qelibar për femra.

Notat kryesore janë Neroli, Bergamot, Piper Rozë dhe Koriandër;

Notat e mesme janë lule portokalli, jasemini, dorëzonjë, trëndafil dhe iris;

Notat bazë janë Sheqeri, Vanilja, Karameli, Musk, Civet dhe Labdanum.

Quick Comparison

SettingsLove, don't be shy removeRoses Musk removeLa Petite Robe Noire removeERD Cherry Blossom removeThe Only One  removeDelina remove
Imagelove, dont be shy erd parfumesroses musk erd parfumesLa petit robe noir erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMESthe only one erd parfumesDELINA ERD PARFUMES
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Love, don't be shy by Kilian Inspired by Roses Musk by MontaleInspired by La Petite Robe Noire by GuerlainCreated by ERD PARFUMES Inspired by The Only One by Dolce&GabbanaInspired by Delina by Parfums de Marly 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0